Geliştirilmiş haliyle Maximus Top Roller V2 Sürgülü Kapak, bir önceki nesil kapağa göre geliştirilmiş alüminyum yapısı ile daha güvenli bir şekilde daha fazla yük taşımak ve su sızdırma durumunu minimal seviyeye düşürmek için özel olarak tasarlandı.

Sürgülü kapağın yan kolları maksimum seviyede yük taşıma ve Universal aksesuar ürün grubunu kolaylıkla üzerine takılması için tasarlandı. Maximus Top Roller V2 Sürgülü Kapak sayesinde çadır, rollbar ve kargo taşıyıcı gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Aracınıza şık ve estetik bir görünüm sağlayan Maximus Top Roller V2 Sürgülü Kapak, hiçbir delme işlemi gerektirmeden aracınıza montajı yapılır ve basit montajı sayesinde istenildiği zaman aracınıza takılıp, çıkarılabilir.

Yağmur ve kar suyu izolasyonunda maksimum seviyede koruma sağlama özelliğine ek olarak Maximus Top Roller V2 Sürgülü Kapak, ayar mekanizması sayesinde çekme ve itme hızı ayarlanarak rahatlıkla açılıp, kapatılabilir.

2 yıl boyunca ithal garantisi ve 5 yıl boyunca stokta yedek parça bulundurma garantisi sağlayan Maximus Top Roller V2 Sürgülü Kapak, gönül rahatlığıyla sosyal hayatınızdaki aktivitelerinizde size eşlik edecektir.