Menu
Your Cart

Kurumsal

4x4 Pick-up ekipman ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir üretici ve tedarikçi olan Pece Otomotiv'in tam yönetim sorumluluğu, misyonu ve vizyonu gereği istikrarlı ve aynı zamanda ürün ve hizmetler açısından yenilikçi olmak üzere, 4x4 Pick-up aksesuarını sağlayabilen eşsiz bir tedarikçidir. Pece Otomotiv'in ana işi, Pick-Up araçlarının ekipman ve aksesuarlarını üretmek ve tedarik etmektir. Şirketimizin merkez ofisi, üretim tesisleri ve deposu, Avrupa, Asya ve Afrika arasındaki tüm önemli otoyolların,demiryollarının ve deniz yollarının kesişim noktasında kalarak ulaşım açısından büyük avantaj sağlayan İstanbul Türkiye 'de bulunmaktadır. Bu kolay, hızlı ve uygun maliyetli taşıma çözümleri sunar.

Firmamız ; 1999 yılında kurucumuz Hidayet KATMER tarafından kurulmuş olup kuruluşunda inşaat ve dış ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren şirketimiz,ülkemizde pick-up araç grubunun gün geçtikçe ilerlemesini önceden fark ederek 2007 yılından itibaren odak noktasını bu yönde belirlemiştir.

Thailand ve Yeni Zelanda'dan bir çok firmadan distribütörlük alarak pick-up araçların bagaj kapatma sistemlerini Türkiye'ye getiren ilk firmalardan olmuştur. 2010 Yılında Nissan Türkiye tarafından Kabin ve dış aksesuar grubu tedarikçisi olma fırsatı verilen firmamız yaklaşık 10 yıldır Nissan Türkiye'nin Camlı kabin tür ürünler üzerinde tek tedarikcisidir. Firmamızın yurt dışından getirdiği ürünlerin devamında sunduğu yedek parça tedariki ve bakım hizmeti ile 2012 Yılından itibaren Anadolu Isuzu grubu ile çalışma fırsatı yakalamıştır.

Bu süre zarfında da sektöre yeni üreticilerin katılması gerektiğini düşünerek çalıştığımız firmalarla da özel iştişareler ederek,2012 Yılının son çeyreğinde Yerli ve milli üretim yapmaya başlamıştır.

Yaptığımız ürünler için tüm tasarım tescil ve kalite belgelerimiz bu süre zarfından itibaren tarafımızca alınmıştır. Peçe Otomotiv kendi bünyesinde ürettiğimiz ürünleri 10 ayrı ülkeye ihraç etmenin sevincini ve mutluluğunu yaşamaktadır.

ISO 9001-2008 ve TSE sertifikaları gibi dünya çapında geçerli kalite belgelerine sahip mallar tedarik edebilmek, Pece Otomotiv'e müşterilerine yüksek düzeyde profesyonel ve verimli satış hizmetleriyle birleştirilmiş en kaliteli ürünleri tedarik etmesini sağlar.

Pece Otomotiv, ihracatını ağırlıklı olarak Rusya olmak üzere ondan fazla ülkeye tedarik ederek İngiltere, Almanya, İsrail, Bulgaristan, Ukrayna,Çek Cumhuriyeti,Portekiz ve benzeri ülkelerden ihraç ederek ihracat faaliyetlerini genişletmiştir.Pece Otomotiv'in amacı satış ve hizmetlerini daha fazla müşteriye yaymaktır. Önümüzdeki yıllarda uluslararası satış stratejisine göre farklı ülkelerde yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak iş ağını genişletmektir.

#öncekalite sloganı altında yapmış olduğu tüm üretiminde ve satış öncesinde bu ilkeyi benimseyip satış sonrasında aldığı olumlu geri dönüşlerle gün geçtikçe ürün yelpazesini genişletip bulunduğu sektöre istikrarlı biçimde büyüme hedefi içerisinde ilerlemektedir.

Misyonumuz ;
İş zihniyetimiz istikrarlı misyonumuz ile başlar.Amacımız otomotiv sektöründe olan şirket olarak verdiğimiz gerek satıl öncesi gerek ise satış sonrası hizmet ile diğer firmalardan daha üstün şekilde sizlere bir hizmet sağlamaktır.
•    Otomotiv aksesuar endüstrisinde en iyi kalitede mal ve hizmetleri sağlamak için
•    Uuslararası iş süreçlerini basitleştirmek ve iş hayatını kolaylaştırmak için

Vizyonumuz ;
İş zihniyetimizin çerçevesi olarak hizmet eder ve sürdürebilir,kaliteli büyümeye devam etmek için neler yapmamız gerektiğini anlatarak işimizin her alanını yönlendirir
•    Ürün; Müşterilerimize ihtiyaç ve isteklerini karşılayan yüksek kaliteli mal ve hizmetler portföyü sunmak
•    Süreç; Günlük işlerinizde daha sorunsuz ve daha kolay çalışan günlük zorlukları önlemek için tüm iş süreçlerini basitleştirmek
•    Ortaklar ; Kazanan bir müşteri ağı yaratmak,birlikte,karşılıklı,istikrarlı iş değerlerini yaratmaktayız
•    Kar; İşbirliklerimize eşlik ederken karşılıklı taraflara uzun vadeli geri dönüşü en üst düzeye çıkarın
•    Kültür; Farklı kültürlere karşı en büyük saygıyı göstermek ve bunları uzun vadeli ticari ilişkiler kurmak için ayrıntılı olarak anlamak


"Verdiğimiz hizmetleri geliştirmek için çerez kullanıyoruz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve kişisel tercihlerinizi yönetmek için Çerez Bilgilendirme Metni ve İnternet Sitesi
KVK Bilgilendirme Metni'ni ziyaret edebilirsiniz."